Металодетектор новий.

Глубина пошуку металу до 1м до 2,5м. Можливий підбір катушки в залежності від потреб. Металлоискатель (металоискатель, металошукач) Clon

Даний прибор ідеально підходить для пошуку всіх видів металів в грунті. Електро та теплових коммунікацій в цегляних, бетонних, деревяних стінах будівель. Металошукач можна використовувати для пошуку монет, втрачених прикрас та інших металічних предметів. Особливої популятності прибор набув в пошуківців металобрухту та військової археології.

Clone — простий у використанні та не потребує особливих навиків в роботі. Користувачі цінують в ньому простоту у використанні та надійність.

Глибина пошуку

монета номіналом 5 коп СССР — 25см.

пістолет — 35 см.

каска -55 см.

великі металеві предмети 100 — 120 см.

Характеристика імпульсного, мікропроцесорного металошукача Clone PI-W Живлення -12 V (8 батарейок 1,5 V типу АА) — заряду вистачає на 8-12 годин роботи прибору (залежить від якості батарейок)

Вага з котушкою – 1100 гр.

Висота -135 см.

Діаметр катушки – 20 см.

Гарантія

Гарантія 6 місяців з дня покупки – безкоштовний ремонт (крім пошкодження штанги). Виготовляю та відсилаю на протязі 3-х днів (якщо даний товар замовили декілька покупців час виготовляння та пересилки збільшується до 5 днів) Задавайте свої питання з радістю відповім.